Sinan Vllasaliu shpreh haptazi admirimin e tij për kryeministrin në detyrë.

Figura të shumtë nga shoubizi përmes rrjeteve sociale janë duke treguar bindjet e tyre në politikë, shkruan lajmi.net.

Pas ngjarjeve të fundit, këngëtari Sinan Vllasaliu ka shprehur përkrahjen e tij për kryeministrin e shkarkuar Albin Kurti, dhe thotë se në krye të Qeverisë e dëshiron një atdhetar si ai.

“A është e drejtë me qenë gjysh i Janit e Nies e mos me pas frikë prej Usa as prej Eu veq me pas kryeministër që e don popullin e vet!? ka shkruar ai. 

By I ZH

Leave a Reply