Pesë persona kanë rezultuar pozitiv me Covid 19 në Shkodër.

Katër anëtarë të tjerë të familjes në Kiras dhe 1 anëtar në familjen e Dobracit.

Ndërkohë gjatë mbrëmjes së kaluar erdhën përgjigjet edhe për dy persona të tjerë, dy gra ku rezultuan pozitive.

Për shkak të gjendjes së rëndë njëra prej tyre ndërroi jetë mbrëmë në spitalin e Shkodrës.

Ndërron jetë 80 vjeçarja, shkon në 20 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri

Në total në Shkodër janë 31 të infektuar./Tch

By I ZH

Leave a Reply