Një makinë me regjistrim të Shkupit, mbrëmë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal në Parkun e Qytetit.

Nga MPB thonë se bëhet fjalë për një makinë “Peugeot 206”, ndërsa deri tani nuk janë paraqitur persona të lënduar.

“Zyrtarët policorë kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thonë nga MPB.

Në këtë pjesë të parkut, nuk është e lejuar qasja me makina./Telegrafi/