Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës.

Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale nga shtatë deri 12 gradë celsius.

By I ZH

Leave a Reply