Lajme Rajoni

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishte magnituda dhe ku ishte epiqendra

Rreth një orë më parë një tërmet ka lëkundur Durrësin në magnitudë prej 3.5 ballë. Epiqendra ka qenë në rreth 14 km në veri të Durrësit. /BiMedia