Showbiz

Kylie Jenner dhe Travis Scott afër ribashkimit, tetë muaj pasi u ndanë

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ndarë rreth tetë muaj më parë. Por, tani dyshja së bashku me vajzën e tyre Stormi janë duke qëndruar të izoluar në Los Angeles, për shkak të pandemisë coronavirus, shkruan Daily Mail.

Kjo ka bërë që të aludohet se 22-vjeçarja dhe reperi mund të kenë rregulluar raportet mes vete, duke çuar në një ribashkim të tyre.

“Të gjithë afër Kylie dhe Travis po dyshojnë se ata janë bashkuar. Ata janë duke u kujdesur për vajzën e tyre, duke dalë çdo ditë e më shumë”, kanë thënë burime të US Weelky.

Anipse Kylie nuk ka publikuar edhe shumë imazhe të reperit, në muajin maj të këtij viti ata janë parë duke kërcyer në dhomën e tyre.

Para Scott, Kylie ka pasur një lidhje të gjatë me rep-artistin Tyga, i cili ka një fëmijë me Blac Chyna. /Telegrafi/