Rajoni

Ish presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi me rrëfime interesante, flet për Sali Berishën, Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

Ish presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi ishte mysafir këtë të diele në emisionin ‘Kojshia Show!’, ku shpalosi shumë rrëfime interesante.

Ai zbuloi se si e kishte parë Sali Berishën duke qarë në zyrën e tij.

Ish presidenti i Shqipërisë, ish kryetar i Partisë Fryma Re Demokratike në Shqipëri ka folur edhe për kryeministrin Albin Kurti.

Ai tha se Kurtin e zgjodhi populli dhe tregon një bisedë interesante me të.

Ish presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi ka folur edhe për tashmë presidenten e vendit, Vjosa Osmani.