Vajza 15 vjeçare me sindromën Down, në emisionin “Ftesë në 5”, rrëfen historinë e saj dhe lidhjen që ka ajo me muzikën. Ju ftojmë të ndiqni videon e plotë të emisioni Ftesë në 5.