Gazetari Bledi Mane ka dhënë intervistën e tij të parë pas daljes nga Big Brother VIP.

Ai u largua vullnetarisht në spektaklin e së martës, gjersa i ftuar në “Wake Up” ka folur për eksperiencën në këtë format, lojën e po ashtu edhe për Luiz Ejllin.

I njëjti tregoi se para se të hynte në BB VIP ishte kërcënuar me jetë nga fansat e këngëtarit shkodran.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo pasi ai më përpara kishte bërë një deklaratë për artistin duke thënë se është i varur nga bixhozi.

“Unë gjatë rrugës që shkoja te Big Brother që do të futesha mesazhet ishin pafund sepse lajmi kishte dalë nëpër portale dhe faktikisht unë jam mësuar me kërcënime dhe unë kur nuk marrë kërcënime shqetësohem, se kur marë është normale”, u shpreh Mane.

By B I