Lajme Rajoni

E FUNDIT/ Makina del nga rruga, ndërron jetë i riu 22-vjeçar (Emri)

Një aksi dent i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në ak sin rrugor Laç-Patok.

Si pasojë e ak sidentit ka ndërruar jetë 22-vjeçari Redon Zefi.

Sipas njoftimit të policisë, duke drejtuar mjetin tip “Opel” ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./shqiptarja