Bota Lajme

E dhimbshme! Prindërit e kishin nxjerrë shëtitje, makina përplas për vdekje foshnjen dy javëshe

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Brownhills të Anglisë, ku një shofer ka go ditur për vde kje një foshnjë dy javëshe.

Pas ardhjes në jetë kjo ka qenë dita e parë që prindërit kishin nxjerrë foshnjën nga shtëpia për shëtitje.

Makina e drejtuar nga 34-vjeçari përpl asi karrocën e foshnjës, e cila humbi jetën menjëherë.

Prindërit e foshnjës Ciaran Leigh Morris me zemrën e copëtuar në rrjetet e tyre sociale ndanë foton e foshnjës ku kanë shkruajtur: Zemrat e mamit dhe babit do të ndjejnë gjithmonë dhimbje, ne të duam më shumë se gjithçka.