Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku sipas tij shihet dhuna fizike e një punonjësi policie dhe një qytetari. Sipas Berishës, polici godet në kokë qytetarin në prani të familjes së tij. Berisha shkruan se videoja është regjistruar në Vlorë, por nuk dihet koha kur ka ndodhur kjo ngjarje apo autenticiteti i videos.

“Shikoni se si nje shtaze me uniforme godet si lope e çmendur me koke qytetarin ne prani te femijes se tij! Lexoni mesazhin shikoni dhe shperndajeni kete video te qytetarit dixhital. Kjo eshte fytyra e vertet te narkoshtetit te Edvin Mafise!” – shkruan Berisha. 

By I ZH

Leave a Reply