Kronika

Aksident i rëndë në Tiranë, fadroma përplas për vdekje 58-vjeçarin

Këtë të mërkurë rreth orës 10:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri” në Tiranë një automjet tip fadromë me drejtues shtetasin K.F., 52 vjeç, dyshohet aksidentalisht ka përplasur me pasojë vdekjen shtetasin XH.L., 58 vjeç.

Policia thotë se një grup hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *